سفره یکبار مصرف

آشنایی با شرکت

شرکت کیان پلیمر البرز در سال ۱۳۹۲ با ارائه خدمات تهیه و تولید و توزیع روکش دولایه و چندلایه  توسط دستگاه اکستروژن لمینت به صورت سهامی خاص تاسیس گردیده و در مدت کمتر از ۳ سال با ایجاد طرح های توسعه اقدام به افزایش تولید در سال نمود .شرکت تولیدی ” کیان پلیمر البرز” در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ پروانه ساخت و بهره برداری از وزارت صنعت و معدن و مجوز بهداشت از سازمان غذا و دارو گردید

شرکت تولیدی کیان پلیمر البرز هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت تولید کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه تولید گام بردارد . با چنین رویکردی تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته و ماموریت این شرکت تولید محصول با کیفیت ایرانی می باشد.

شرکت تولیدی “کیان پلیمر البرز” متخصص در پوشش و گسترش طیف گسترده ای از مواد و استفاده از فن آوری های مختلف تولید است.   دستگاه اکستروژن لمینیت موجود در کیان پلیمر البرز از شرکت ایتالیا می باشد که قابلیت لیمیت نمودن  محصولاتی همچون کاغذ – پارچه نانوون و ……. در عرض 170 سانتیمتر را دارد برخی از محصولات تولیدی این شرکت به شرح زیر است :

—تزریق پلی اتیلن با گرماژ مختلف  به محصولاتی همچون کاغذ – پارچه نانوون  و ….. ( مانند: سفره های کاغذی – لفاف های بسته بندی – پاکت های پستی – پاکت های بسته بندی همچون چای و …….. )

—تولید جنس سه لایه ( تزریق یک لایه پلی اتیلن بین دو جنس مختلف )

—امکان اضافه نمودن نخ مسلح

—چاپ آن لاین دو رنگ به صورت رگباری که هزینه چاپ و ضایعات رو کاهش می دهد